Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:30

 

0
Моє замовлення

Ванни

Якісні ванни для купання дітей

Чи потрібна взагалі дитяча ванночка для купання? Так, так, і однозначно так: коли у вас новонароджена маленька дитинка, то купати її в великій дорослій ванній буде важче (затікатиме спина) і дитинці буде не затишно в ній. Обираючи дитячу ванночку для купання, ви усуваєте ці проблеми, можна взяти ще підставку для ванної (дуже крута штука, щоб не ставити ванну на стільчики чи табуретки). На нашому сайті представлені такі види дитячих ванночок:

  1. Дитяча ванна для купання 86 см;

  2. Дитяча ванна для купання 92 см;

  3. Дитяча ванна для купання 102 см;

  4. Дитяча анатомічна ванна - йду віразу з лежаком для купання.

На нашому сайті ви зможете обрати дитячі ванни від польського бренду "Tega Baby".

Як правильно обрати ванну для купання?

Перш за все, необхідно звернути увагу на такі важливі критерії, як:

1. Розмір ванної - у нас представлені 3 розміри ванночок, тому ви точно зможете обрати зручний для вас (щоб було де поставити вдома). Враховуйте фактор, до якого часу ви збираєтеся купати дитинку в такій ванній і коли перейдете в дорослу.

2. Вид ванної - загалом можна виділити два види: просто ванночка і анатомічна. Якщо ви берете просту, то швидше за все братимете ще м'які вкладки у ванну або гірки і лежаки для купання. В анатомічній ванній вже є така гірка зразу закріплена, мінус може бути хіба в тому, якщо ви захочете купати потім без гірки дитинку в цій ванній, а зняти її не можна.

2. Матеріал - це дуже важливий чинник, оскільки йде мова про вибір товарів для найменших, тому якість і матеріал мають бути на вищому рівні. Тут важливо, щоб не було зайвих запахів, щоб не викликало алергічних реакцій у діток. У нас представлені товари перевірених німецьких і польських брендів, які мають сертифікацію якості і тому безпечні для дітей.

Переваги купити саме у нас?

Наш інтернет-магазин створений дарувати радість від швидких та вигідних покупок дитячих товарів. Ми постійно слідкуємо за новинками, знімаємо відео-огляди товару, робимо акції та знижки, маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і з задоволенням допоможемо вам у виборі виду, розміру чи кольору.

Вгору