Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:30

 

0
Моє замовлення

Прорізувачі

Якісні гризунці-прорізувачі для дітей

Прорізувачі для зубів – іграшки з терапевтичним, розвивальним ефектом:

  • делікатний масаж ясен, відволікання від неприємного відчуття, болю – вироби з рельєфною поверхнею;
  • охолодження подразнених ділянок та зняття набряклостей – для цього підходять моделі з рідиною всередині;
  • розвивають сприйняття кольорів, хапальні рефлекси, дрібну моторику рук;
  • знайомлять з навколишнім середовищем, розширюють уявлення про світ – фактурні книжки з яскравими картинками та масажером, розвивальні картки;
  • доступні за ціною, прості у догляді.

Варто купити одразу декілька прорізувачів для зубів з різного матеріалу, адже ці аксесуари корисні для розвитку дитини і забезпечують їй цікаве дозвілля. Малечі подобаються мультифактурні силіконові вироби, м’які іграшки, наповнені дистильованою водою, масажні щітки, пустушки з натурального фактурного латексу. 

Іграшки для масажу ясен

Дітям віком 3-5 місяців краще обирати прорізувачі для зубів з м’яких матеріалів, пустушки. В цей час ефективними будуть напальники із щіточкою – масаж обережно виконують батьки. Малюкам після 6 місяців сподобаються багатоелементні аксесуари з різними текстурами, щоб застосовувати то м’яку, то жорстку стимуляцію. Охолоджений виріб ефективно знімає свербіж, набряклість, подразнення та послаблює больові відчуття в ураженій ділянці.

Переваги купити саме у нас?

Наш інтернет-магазин створений дарувати радість від швидких та вигідних покупок дитячих товарів. Ми постійно слідкуємо за новинками, знімаємо відео-огляди товару, робимо акції та знижки, маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і з задоволенням допоможемо вам у виборі виду, розміру чи кольору.

Вгору