Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:30

 

0
Моє замовлення

Пустушки круглі "Вишенька"

Якісні круглі пустушки "Вишенька" для дітей

Коли в сім'ї народжується дитинка, весь світ змінюється, немає того розкладу дня, який був раніше. Якщо дитинка на ГВ перші місяці вона дуже активно їсть і не тільки їсть, а просто таким чином хоче побути більше з мамою в теплі і безпеці.

Одні батьки за, інші проти цього аксесуару, тут все індивідуально, вирішувати тільки батькам. Проте, якщо батьки бачать, що з ГВ все добре, то досить часто беруть пустушки, щоб дитинка таким чином задовільняла свій смоктальний рефлекс. Малятко, всмоктуючи, почувається комфортніше і в безпеці. Не потрібно змушувати дитину брати пустушку.

Кругла пустушка - найпростіша за формою і, напевно, улюблена у малюків. Цей вид пустушок омфортно розташовується в роті дитини під будь-яким кутом. Тут ще навіть фішка в тому, що дитина може залежно від фірми якусь брати пустушку, а якусь ні. Потрібен час, щоб підібрати свою підходящу форму. Вдало підібрана пустушка допоможе заспокоїти немовля і не нашкодить його здоров'ю. 

Як правильно обрати дитячі пустушки?

Перш за все, необхідно звернути увагу на такі важливі критерії, як:

1. Вік дитини - на всіх пустушках вказаний вік, на який вона розрахована. Умовно можна поділити такі розділи:

  • Від народження до 6 місяців (тут виділяють підгрупи: від 0 до 3 місяців і від 3 до 6).
  • Від 6 місяців до 1,5 років.
  • Від 1,5 років.

2. Матеріал - це дуже важливий чинник, оскільки йде мова про вибір товарів для найменших, тому якість і матеріал пустушок мають бути на вищому рівні. Пустушки виготовляються з латексу або силікону. У нас представлені товари перевірених німецьких і польських брендів, які мають сертифікацію якості і тому безпечні для дітей.

Латекс Силікон
Натуральний матеріал (каучук) жовтого кольору з часом темніє Синтетичний матеріал прозорого кольору не змінює колір 
Може викликати алергію М'який
М'який, тому швидше зношується Жорсткий, але легко прокусити
Рекомендується міняти 2 рази на місяць Рекомендується міняти раз на місяць
Не підлягає термообробці Термостійкий (можна кип'ятити)
Гіпоалергенний

Не має запаху

З метою безпеки та гігієни дитини необхідно перевіряти пипочку на наявність тріщин, розривів, та вчасно робити заміну.

ВАЖЛИВО!

Конструккція: у пустушки латексна або силіконова пипка, основа та кільце. Основа, або нагубний диск, часто зроблений із пластмаси та повинен підходити дитині за розміром. Важливо, щоб пипка не заважала дихати дитині, перекриваючи носик. Основа не повинна бути занадто маленькою (щоб уникнути заковтування смочка), але й не виходити за підборіддя малюка. 

Переваги купити саме у нас?

Наш інтернет-магазин створений дарувати радість від швидких та вигідних покупок дитячих товарів. Ми постійно слідкуємо за новинками, знімаємо відео-огляди товару, робимо акції та знижки, маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і з задоволенням допоможемо вам у виборі виду, розміру чи кольору.

Вгору