Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:30

 

0
Моє замовлення

Для годування

Якісні товари для годування дітей

Ні для кого не секрет, що ми те - що ми їмо, але не менш важливо, з чого ми це робимо. Особливо ретельно батьки обирають такі товари для своїх діток. Тому ми беремо на себе відповідальність і пропонуємо вашій увазі якісний посуд, пляшечки, соски, поїлки, чашки, нагрудники та інші аксесуари відомих польських і німецьких брендів.

На нашому сайті ви зможете обрати ідеальний варіант саме для вас серед таких товарів для годування, як:

 1. Пляшечки та поїлки;
 2. Соски;
 3. Мисочки;
 4. Ложечки;
 5. Чашки;
 6. Сушилки;
 7. Йоршики;
 8. Нагрудники;
 9. Фартухи;
 10. Термоупаковки;
 11. Електричні підігрівачі для пляшечок.

Як правильно обрати дитячі товари для годування?

Перш за все, необхідно звернути увагу на такі важливі критерії, як:

1. Вік дитини - обирати перший дитячий посуд слід залежно від віку та уміннь дитинки. Якщо дитинка знаходиться на штучному вигодовуванні сумішшю, то тут однозначно потрібна буде якісна пляшечка, яку можна буде підігрівати, змінні соски для неї, а також за можливості електричний підігрівач пляшечок. Останній прилад значно спростить годування вночі і подарує батькам ці бажані хвилинки сну.

В період прикорму кожному малюку потрібен вже перший дитячий посуд - мисочки, поїлка та прибори (ложечка спочатку). Важливо, щоб ці одиниці першого дитячого посуду були виготовлені з якісних матеріалів (а у нас якраз тільки такі) і були безпечними. Безпечними як для дитинки, так і для нервової системи мами - щоб не билися, наприклад силіконові варіанти.

Стосовна мисочок, класно коли є 1-3 шт з кришкою, оскільки в період прикорму активні сім'ї можуть подорожувати або просто десь гуляти, а якщо буде готовий прийом їжі в таких мисочках з кришечками - можна його легко реалізувати і дорозі.

Діткам дуже цікавий процес прикорму, вони ще не так їдять все те діло, що ми півдня готуємо, як вивчають на колір, дотик, смак, граються і таким чином пробують, тому бережіть свої нервові клітини і просто знайте - це такий період, який швидко мине.

2. Матеріал - це дуже важливий чинник, оскільки йде мова про вибір товарів для найменших, тому якість і матеріал посуду мають бути на вищому рівні. Тут важливо, щоб не було зайвих запахів, щоб не викликало алергічних реакцій у діток. У нас представлені товари перевірених німецьких і польських брендів, які мають сертифікацію якості і тому безпечні для дітей.

Переваги купити саме у нас?

Наш інтернет-магазин створений дарувати радість від швидких та вигідних покупок дитячих товарів. Ми постійно слідкуємо за новинками, знімаємо відео-огляди товару, робимо акції та знижки, маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і з задоволенням допоможемо вам у виборі виду, розміру чи кольору.

Вгору